Triumf tancerzy Ballo z Chełma na XVI edycji LOVE TO DANCE w Terespolu

W XVI Otwartym Przeglądzie Zespołów Tanecznych „LOVE TO DANCE”, który odbył się 11 czerwca 2023 roku w terespolu, tancerze z chełmskiego Młodzieżowego Domu Kultury, reprezentujący zespół Ballo, mogli pochwalić się kolejnym osiągnięciem. W wyniku rywalizacji z innymi ekipami tanecznymi z kraju, udało im się przywieźć do domu aż 5 pucharów.

Przegląd „LOVE TO DANCE” ma na celu propagowanie sztuki tańca, wspieranie rozwoju zdolności i talentów scenicznych wśród młodszych pokoleń. Jest to wydarzenie, które daje szansę na popularyzację różnych form tańca zespołowego oraz promowanie ich wartości artystycznych i dydaktycznych. Organizatorzy pragną również stworzyć przestrzeń dla wymiany myśli oraz doświadczeń między uczestnikami pracującymi z grupami tanecznymi.

Zawody, które miały miejsce w hali sportowej w Terespolu, były doskonałą okazją do porównania i oceny dorobku artystycznego dziecięcych oraz młodzieżowych zespołów tanecznych. Tancerze zespołu Ballo z Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie mogą być dumni ze swojego sukcesu i zdobytych pucharów, które stanowią dowód na ich zaangażowanie, talent oraz ciężką pracę w dziedzinie tańca.