Seans filmowy pod gwiazdami nad zalewem Maczuły – zaproszenie od Samorządowego Ośrodka Kultury w Leśniowicach

Leśniowicki Samorządowy Ośrodek Kultury ma przyjemność po raz kolejny zaprosić miłośników kina na wydarzenie pod gołym niebem. Tym razem, spotkanie odbędzie się w piątkowy wieczór, 28 lipca, dokładnie o godzinie 21:00. Scenerią dla seansu będzie malowniczy zalew Maczuły, położony w Horodysku. Więcej szczegółów na temat nadchodzącego wydarzenia znajdują się poniżej.

Podczas najbliższego spotkania kinowego „pod gwiazdami”, widzowie będą mieli okazję oglądać film „Dziewczyna na urodziny”. Jest to brawurowo obsadzona komedia kryminalna, którą będzie można podziwiać na dużym ekranie Kina Letniego na Maczułach.

Akcja filmu koncentruje się wokół Johna Buckinghama – spokojnego i nieco nieśmiałego menedżera z podmiejskiego banku. Postanawia on znaleźć życiową partnerkę za pomocą internetowej agencji matrymonialnej „Pozdrowienia z Rosji”. Wybranka serca Johna jest Rosjanką o oszałamiającej urodzie, której język angielski ogranicza się do jednego słowa – „tak”. Ta bariery językowa nie stanowi dla nich problemu, przynajmniej dopóki do domu Buckinghama nie wpadają dwaj kuzyni narzeczonej, należący do rosyjskiej mafii. Od tej chwili, nic już nie zapowiada spokojnego zakończenia…