Wystawa inspirująca do zrozumienia uczuć poprzez twórczą ekspresję i literaturę

Często doświadczamy szeregu emocji, takich jak smutek, irytacja, strach i radość. Te uczucia są naszymi codziennymi towarzyszami, niektóre są z nami na dłużej, inne migoczą tylko przez krótką chwilę. Zdarza się, że zaskakują nas swoim niespodziewanym przybyciem, a czasem towarzyszą nam bez przerwy. Niektóre uczucia sprawiają, że czujemy się zakłopotani lub wystraszeni, czasami nawet próbujemy je ignorować. Każde z nich wpływa na nas inaczej.

Ale czy potrafimy je akceptować i rozmawiać o nich? Czy próbowaliśmy kiedykolwiek po prostu przestać się ich bać, pozwolić im na wyrażenie się i poświęcić im trochę czasu? Może powinniśmy zrozumieć, że nasze uczucia wymagają troski, rozmowy i zrozumienia…

Z tej okazji mamy przyjemność zaprosić Was na specjalną wystawę, podczas której będziemy próbować wniknąć w głąb swojego wnętrza przez literaturę, zabawę i twórczość. Wystawa ta czerpie inspirację z książek Tiny Oziewicz, „Co robią uczucia?” i „Co lubią uczucia?”.

Otwarcie naszej ekscytującej wystawy odbędzie się 15 września 2023 roku o godzinie 11:00. Wystawa potrwa od 15 września do 31 października 2023 roku.

Planowane godziny otwarcia dla ogółu są następujące:
Od wtorku do piątku od 10:00 do 18:00
W soboty od 11:00 do 15:00