Nastolatek brutalnie zaatakowany na ulicy przez rówieśnika domagającego się telefonu i pieniędzy

Niepokojący incydent miał miejsce w Lublinie, kiedy 16-letni chłopiec zaatakował innego nastolatka na ulicy. Sprawca, domagając się pieniędzy i telefonu, brutalnie pobił swoją ofiarę. Mimo okrutnej sytuacji, 14-latek zdołał uciec od swojego oprawcy.

23 września, na jednej z ulic dzielnicy Bronowice, doszło do tego przerażającego zdarzenia. Chłopiec, który wracał do domu ze swoimi przyjaciółmi, został niespodziewanie zaczepiony przez nieznajomego. Podejrzany okazał się być agresywnym 16-latkiem, który bezceremonialnie zażądał od pokrzywdzonego nastolatka wydania mu pieniędzy oraz telefonu komórkowego.

Mimo pierwszej próby ucieczki, 14-latek został szybko dogoniony przez napastnika. Agresor nie tylko pobił chłopaka, ale również obrzucił go jakimś napojem. Mimo to, młody pokrzywdzony zdołał w końcu oderwać się od oprawcy i uciec. Jak informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z lubelskiej komendy, pokrzywdzony wymagał później pomocy medycznej.

Po incydencie, rodzice 14-latka zgłosili zdarzenie lokalnej policji. Śledczy szybko ustalili tożsamość sprawcy – był nim 16-letni mieszkaniec Lublina. Nastolatek został zatrzymany i przesłuchany. Sprawa trafi teraz do sądu dla nieletnich.