Program „Rodzina Trzy Plus” kontynuowany w Lublinie: bezpłatne wejściówki na pływalnie dla dużych rodzin

W Lublinie, już po raz jedenasty, wielodzietne rodziny będą miały możliwość skorzystania z darmowych biletów na basen, co jest częścią realizacji Programu „Rodzina Trzy Plus”. Jest to jedno z licznych ułatwień, które miasto oferuje swym mieszkańcom.

Program „Rodzina Trzy Plus”, mający na celu wsparcie rodzin z Lublina, funkcjonuje w mieście od ponad dziesięciu lat. Zgodnie z danymi, aż 92% osób spełniających kryteria uprawnienia do korzystania z Kart „Rodzina Trzy Plus” już z niej korzysta. Uczestnictwo w tym programie umożliwia łatwiejszy dostęp do szerokiego wachlarza działań kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych oraz usług i produktów oferowanych przez partnerów, którzy zaangażowali się w tę miejską inicjatywę.

Jednym z atrakcyjniejszych udogodnień oferowanych w ramach tego programu jest możliwość skorzystania z bezpłatnego wstępu na pływalnie znajdujące się w lubelskich szkołach. Jak mówi Monika Lipińska, zastępczyni prezydenta Miasta Lublin ds. społecznych, ta forma wsparcia cieszy się co roku dużą popularnością wśród posiadaczy Karty. Od początku realizacji programu do rąk rodzin trafiło już ponad 5 tysięcy darmowych wejściówek na baseny.