Policjanci z 3. komisariatu w Lublinie podarowali prezenty dzieciom z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego

W ramach comiesięcznej tradycji, funkcjonariusze z 3. komisariatu policji w Lublinie zdecydowali się na wizytę w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. W tym specjalnym wydarzeniu, które odbyło się z okazji „Mikołajek”, mundurowi przynieśli ze sobą prezenty dla małych pacjentów. Dodatkowo, do grupy dołączył Sierżant Poli, maskotka poprawiająca humor i wprowadzająca ciepłą atmosferę.

Jest to już kolejny rok kiedy policjanci z 3. Komisariatu w Lublinie decydują się na taki gest. Dzieci, które muszą spędzać swoje dni w szpitalu, były przeszczęśliwe widząc przybyłych gości i otrzymując od nich prezenty. Z ich twarzy nie schodził szeroki uśmiech.

Sierżant Poli, maskotka policji, był dodatkową atrakcją dla małych pacjentów. Wszystkie dzieci miały okazję zobaczyć go na żywo i zrobić pamiątkowe zdjęcia. Przygotowane przez mundurowych paczki sprawiły, że dzieciom zagościła jeszcze większa radość na twarzach.

Wizyta funkcjonariuszy to dowód na to, że zbliżające się święta mogą być doskonałym pretekstem do sprawiania radości innym. St. sierż. Norbert Brodowski, st. sierż. Mateusz Rybiński, st. sierż. Oktawian Kawka i sierż. Paweł Stawiarski z III Komisariatu Policji w Lublinie, których inicjatywą była ta wizyta.