Szokujący przypadek morderstwa w Lublinie: 22-latek znaleziony martwy w swoim mieszkaniu

Nieoficjalnie ustalono, że ciało młodego mężczyzny zostało zakamuflowane w worku foliowym i schowane pod łóżkiem. Zgodnie z oficjalnymi informacjami, na ciele 22-letniego mężczyzny odkryto rany przypominające te zadane ostrym przedmiotem, co sugeruje możliwość użycia noża. Sprawą tragicznej śmierci mieszkańca ulicy Krańcowej w Lublinie zajmuje się obecnie lokalna prokuratura. Wśród zatrzymanych osób jest m.in. 23-letni mężczyzna pochodzący z Chełma.

– Śledztwo toczy się w kierunku sprawdzenia tezy o zabójstwie – potwierdza Agnieszka Kępka, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Lublinie. Nie chce jednak ujawniać większej ilości szczegółów dotyczących całego zdarzenia.

Rzeczniczka prokuratury dodała, że informacje o odkryciu zwłok 22-latka nadeszły do nich w sobotę trochę po godzinie 17. Ciało młodego człowieka zostało odnalezione w jego własnym mieszkaniu, które znajduje się w bloku na ulicy Krańcowej w Lublinie.

Prokurator Kępka zaznacza również, że w związku z tą sprawą zatrzymano już kilka osób. Nie chciała jednak ujawnić ich wieku ani relacji z ofiarą. – W tej chwili trwają intensywne czynności procesowe. Nie mogę ujawniać żadnych szczegółów – dodaje.

W imieniu prokuratury przeprowadzona została sekcja zwłok mężczyzny. Jej wstępne wyniki są już dostępne, ale prokuratura nie chce na razie z nimi dzielić się publicznie.