Zaproszenie na wydarzenie integracyjne "Sercem z Ukrainą" z udziałem Haliny Mikoliasz

Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na wyjątkową imprezę kulturalną, mającą na celu integrację z naszymi ukraińskimi przyjaciółmi. Wydarzenie to nosi tytuł „Sercem z Ukrainą. Wieczór poezji śpiewanej”, a swoje talenty będzie prezentować Halina Mikoliasz z Lwowa przez dwa niezapomniane koncerty.

Pierwszy koncert Ms. Mikoliasz zaplanowany jest na sobotę, 20 stycznia 2024 roku. O godzinie 18:00 artystka wystąpi w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci i Młodzieży Słabo Słyszącej imienia Jana Pawła II w Lublinie, który znajduje się pod adresem ul. Hanki Ordonówny 4.

Drugi, główny koncert, mieć będzie miejsce już następnego dnia, w niedzielę 21 stycznia. O godzinie 17:00 spotkamy się w Trybunale Koronnym na Starym Mieście w Lublinie. Obie prezentacje są integralną częścią VIII Lubelskich Integracyjnych Spotkań Kresowych.

Wszystko to jest możliwe dzięki zaangażowaniu organizatorów – Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Dla Dzieci i Młodzieży Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie oraz Stowarzyszenia „Słyszymy Sercem”. Dodatkowo, Prezydent Miasta Lublin zdecydował się objąć wydarzenie swoim honorowym patronatem.

Z całą serdecznością zachęcamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu! Zapewne będzie to niezapomniane przeżycie.