23-letni mężczyzna usłyszał zarzuty za napaść nożem na swojego znajomego

Do tragicznego zdarzenia doszło w rejonie dworca, gdzie 23-latek w wyniku sprzeczki, ranił swojego znajomego ostrym narzędziem. Zgłoszenie o incydencie nadesłane zostało w poniedziałek, 27 maja, dotyczące ataku na mężczyznę na ulicy Pocztowej.

Informacje przekazane z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego sugerowały, że poszkodowany został ugodzony nożem, zaś sprawca uciekł w stronę dworca PKP. Te niepokojące doniesienia natychmiast skierowały na miejsce zdarzenia funkcjonariuszy policji.

Jak podała komisarz Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, 52-letni mężczyzna podczas spotkania ze znajomymi doznał obrażeń spowodowanych raną kłutą. Po tym dramatycznym wydarzeniu poszkodowany został jak najszybciej przetransportowany do szpitala. Na szczęście okazało się, że jego życie nie jest zagrożone. W chwili incydentu był on nietrzeźwy.

Nieopodal dworca policja zatrzymała trzech mężczyzn w wieku od 23 do 39 lat, którzy według pierwszych ustaleń mogli mieć związek ze zdarzeniem. Wszyscy zatrzymani byli nietrzeźwi.