Policja poszukuje 32-letniej Eweliny Gierlach z Lublina – jej życie może być w niebezpieczeństwie

Policja i rodzina Eweliny Gierlach, 32-letniej kobiety z Lublina, prowadzą intensywne wyszukiwania w związku z jej zaginięciem. Z powodu potencjalnego zagrożenia dla jej życia, wzywają do pomocy w zlokalizowaniu miejsca, w którym obecnie się znajduje.

Ewelina opuściła swój dom 15.05 wieczorem, kierując się w nieustalonym kierunku i od tego czasu nie powróciła. Nie nawiązała również żadnej formy kontaktu ze swoją rodziną ani bliskimi. Kobieta ma około 170 cm wzrostu, jest średniej budowy i posiada ciemne włosy sięgające do ramion. W dniu, gdy ostatnio ją widziano, miała na sobie pomarańczowy podkoszulek w czarne grochy oraz czarną dresową spódnicę z białym lampasem po bokach. Możliwe, że przy sobie miała torebkę.

Policja apeluje do każdej osoby, która mogłaby posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej lub która widziała ją ostatnio, o kontakt z dyżurnym III Komisariatu Policji w Lublinie. Można również skontaktować się bezpośrednio poprzez numer telefonu 47 811 58 00 lub numer alarmowy 112.