Kamil z woj. lubelskiego wystąpi w programie TVP "Rolnik szuka żony"

Kamil z Lubelszczyzny wystąpi w programie „Rolnik szuka żony”

Nowy sezon oglądanego przez wiele milionów Polaków programu rozpocznie się już 19 września.

„Rolnik szuka żony” to dokumentalny program rozrywkowy. emitowany na antenie TVP1 od maja 2014 roku. W latach 2015 i 2017 program ten został nagrodzony przez „Tele tydzień” – otrzymał „Telekamery” w kategorii „Program rozrywkowy”. Serial nakręcony jest w formie reality show, a głównymi bohaterami są rolnicy próbujący odnaleźć drugą połowę.

Wyprodukowany przez TVP serial wzoruje się na anglojęzycznym „The Farmer Wants a Wife” na licencji Fremantle i od lat cieszy się sporą popularnością, oglądalność nierzadko sięga kilku milionów.

23-latek z województwa lubelskiego spróbuje swoich sił w nadchodzącej edycji.

Młody chłopak z Lubelszczyzny będzie reprezentował ten region w najnowszym wydaniu serialu „Rolnik szuka żony”, Mimo młodego wieku, dwudziestotrzyletni Kamil jest właścicielem 60-hektarowego gospodarstwa oraz niewielkiego stada bydła rasy Limousine. Kamil planuje w przyszłości powiększać rozmiar hodowli.

Wszystko zaczęło się od dziadka

Kilka lat temu Kamil został absolwentem szkoły górniczej. Mimo to został rolnikiem, a tę pasję zaszczepił w nim dziadek. Obecnie uprawia zboże oraz trawy nasienne kwalifikowane.

Kamil od dwóch lat szuka wybranki serca

Mierzący 180cm wzrostu Kamil jest dobrze zbudowanym mężczyzną i – jak sam przyznaje – dba o siebie. Sumienność i łatwość w przyswajaniu nowych umiejętności to jego mocne strony.

Kamil chciałby poznać niewysoką, zgrabną brunetkę, lecz nie jest bardzo przywiązany do tych cech i nie skreśla kobiet w innym typie. Najważniejsza jest pewność siebie i wytrwałość – wybranka Kamila musi wiedzieć, czego chce. Marzeniem Kamila jest ślub kościelny, ponieważ – jak zdradził – jest osobą wierzącą.

Wspierajmy Kamila sprzed telewizora

Telewidzowie poznają dalsze losy Kamila już 19 września. Start programu o godzinie 20:15, a poprowadzi go – jak zwykle – Marta Manowska, która odwiedzi uczestników reality show, którzy otrzymali największą liczbę listów. Wspólnie przejrzą korespondencję, może poznamy pierwsze kandydatki na żony rolników.