Troje dzieci spoczęło we wspólnym grobie

Babcia wypowiedziała się na temat zabójstwa trójki małych dzieci

Około tydzień temu mieszkańcy Lublina usłyszeli tragiczną wiadomość. Matka zabiła trójkę własnych dzieci. Po wszystkim przyznała się do winy.

Nieoczekiwana, tragiczna wiadomość o zabójstwie trójki dzieci

Do tragedii doszło 30 września. Matka udusiła trójkę dzieci, które były w wieku 3 lat, 4 lat i ośmiu miesięcy. Ciała dzieci znalazła ich babcia, która przyszła do wnuków z wizytą.

Komentarze sąsiadów i osób znających 26-letnią Paulinę N. były skrajnie różne. Niektórzy sąsiedzi wspominali częste awantury, krzyki i wyzwiska kierowane w stronę dzieci. Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lublinie, z którego pomocy korzystała rodzina, twierdzili natomiast co innego. Kobieta sprawiała wrażenie miłej, szczerej i opiekuńczej matki. Teraz babcia zamordowanych dzieci zabrała głos.

O zajściu informowaliśmy już w artykule: https://lublininfo.pl/2021/10/trzy-maluchy-zginely-w-wlasnym-domu-matka-zabila-wlasne-dzieci/

Dziwne zachowanie Pauliny N.

Matka kobiety, która tydzień temu gołymi rękami udusiła trójkę własnych dzieci, wypowiedziała się na temat tamtego zajścia. Krzyczała na córkę i próbowała ustalić, dlatego ta zabiła dzieci. Babcia dzieci opisywała, że Paulina N. nie była wtedy jej córką, zachowywała się zupełnie dziwnie.

Może to wskazywać na problemy psychiczne kobiety.

Paulina N. została aresztowana i postawiono jej zarzut. Przyznała się zresztą do swojej winy. Teraz może spędzić w więzieniu resztę życia – grozi jej bowiem dożywocie.

Cała sytuacja była wielkim szokiem dla mieszkańców Lublina. Tragedia, w której wzięły udział małe dzieci, jest także jednym z najbardziej makabrycznych przestępstw w ostatnich latach.