Wydarzenia, które odbędą się w Lublinie w niedzielę

Niedziela w Lublinie – wydarzenia warte uwagi

W niedzielę 10 października w Lublinie odbędzie się wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych oraz muzycznych. Warto sprawdzić listę i spędzić niedzielę w ciekawy sposób.

Koncerty w Lublinie – 10 października

O godzinie 18:00 rozpocznie się koncert Macieja Maleńczuka. Artysta wykona recital w Collegium Maius na Uniwersytecie Medycznym. Maleńczuk wykona między innymi swoje wersje ulicznych piosenek. Bilety w cenie 120 złotych można nabyć przez Internet.

O godzinie 19:00 fani zespołu Roxette mogą wybrać się do Centrum Kongresowego Uniwersytetu Przyrodniczego. Tam usłyszą covery tego legendarnego już zespołu. Aby skorzystać z tego wydarzenia także trzeba sięgnąć głębiej do portfela. Ceny biletów zaczynają się bowiemod 80 złotych. Dokładając kolejne dwadzieścia złotych można zająć najlepsze miejsca na wprost od sceny.

Znacznie tańsza opcja na spędzenie niedzielnego wieczoru przy muzyce na żywo to koncert Zbigi de Blues. Koncert odbędzie się w Klubokawiarni Komitet, a ceny biletów to 15 złotych. Początek koncertu zaplanowano na godzinę19. Blueowa muzyka na żywo jest świetnym tłem do rozmowy lub spędzenia czasu z przyjaciółmi. Z głośników można będzie także usłyszeć kilka znanych hitów.

Kabaret / stand-up w Lublinie 11 października

Fani dobrego humoru mogą wybrać się na stand-up Katarzyny Piaseckiej. Kabaret odbędzie się jednak w poniedziałek 11 października. Kabaretowy występ zatytułowany „Moje tabu” rozpocznie się o godzinie w Centrum Kongresowym. W sprzedaży pozostały ostatnie sztuki biletów w cenie 45zł.

Atrakcje miasta – zabytki, parki

Słoneczna pogoda zapowiadana na jutro jest świetnym argumentem do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Warto wybrać się na spacer do jednego z lubelskich parków. To będzie jeden z ostatnich tak ciepłych dni w tym roku, można więc wykorzystać go do odwiedzenia któregoś z zabytków stolicy województwa lubelskiego.

Wybierając się na jedno z niedzielnych wydarzeń warto więc wyjść z domu nieco wcześniej i spędzić słoneczne popołudnie w aktywny sposób. To pozwoli na złapanie ostatnich weekendowych promieni słońca, a także nabranie energii potrzebnej na cały kolejny tydzień.