Fotoklub Podlaski obchodził 30-lecie

„Jeden dzień. Biała Podlaska”. Wystawa i album ze zdjęciami na jubileusz klubu fotograficznego.

Klub fotograficzny funkcjonuje w Białej Podlaskiej już od trzydziestu lat. Okrągła rocznica założenia klubu była pretekstem do otworzenia wystawy. Klubowicze przygotowali także specjalny album.

Fotoklub Podlaski ma już 30 lat!

Działający przy Miejskim Domu Kultury w Białej Podlaskiej klub fotograficzny powstał w 1991 roku. Jest to inicjatywa zrzeszająca fotografów z regionu. Wspólnie uczestniczą w wystawach fotograficznych i realizują własne projekty.

Przynależność do Fotoklubu Podlaskiego daje wszystkim zainteresowanym możliwość podejmowania wspólnych działań i wzajemnego uczenia się. Dzieląc się doświadczeniami i dyskutując na tematy związane z fotografią, klubowicze mają więc możliwość stałego doskonalenia swoich umiejętności.

W wystawie uczestniczył Prezydent

Z rąk Prezydenta miasta, Michała Litwiniuka, jubileuszową nagrodę odebrała Małgorzata Piekarska – obecna przewodnicząca Fotoklubu Podlaskiego.

W wydarzeniu uczestniczyli członkowie i sympatycy klubu fotograficznego. Nie zabrakło rozmów, uśmiechu i planów na przyszłość. Znaleziono również czas na wspomnienie nieżyjących już klubowiczów.

Dla gości przygotowano poczęstunek oraz jubileuszowy tort.

Wszystkim klubowiczom Fotoklubu Podlaskiego życzymy wielu sukcesów, częstej możliwości oddawania się swojemu hobby oraz kolejnych 30 lat działalności klubu!

fot. ze strony facebook Michał Litwiniuk