Zabiegi które poprawią wygląd skóry i pomogą wymodelować sylwetkę w Lublinie

Wraz z wiekiem wiele osób zaczyna borykać się z pogorszeniem kondycji skóry, a także ma problem z zachowaniem szczupłej sylwetki. Właśnie dlatego warto skorzystać z zabiegów oferowanych przez salony kosmetyczne. Salon Euforia w Lublinie zapewnia miłą atmosferę i możliwość skorzystania z usług doświadczonego personelu.

Endermologia

Endermologia jest całkowicie bezinwazyjną, naturalną i skuteczną metodą mechanicznej stymulacji skóry. Dodatkowo wykazuje także działanie terapeutyczne. Dzięki niej możliwe jest usunięcie obrzęków i zastojów. Zmniejsza także bóle mięśni i stawów, dlatego zalecana jest osobom borykającym się z zaburzeniami krążenia krwi i limfy, przewlekłym napięciem mięśni oraz nadmierną ilością toksyn w organizmie. Z zabiegu endermologii może jednak skorzystać każdy, komu zależy na poprawie kondycji skóry i sylwetki. Pomaga ona bowiem usunąć cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej. Opatentowana głowica wytwarzająca podciśnienie zasysa fałdę skórną. Następnie skóra jest masowana przez sterowaną elektronicznie rolkę i klapkę. By zabieg był maksymalnie przyjemny, wykonuje się go przez specjalny kostium ułatwiający poślizg rolki i klapki, a co za tym idzie, umożliwiający wykonywanie płynnych manewrów i zapewniający poczucie intymności. Po zakończeniu zabiegu klient powinien:

  • zadbać o nawodnienie organizmu,
  • stosować zbilansowaną dietę,
  • pamiętać o aktywności fizycznej.

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem bezbolesnym i bezinwazyjnym, zalecanym osobom, które chcą poprawić wygląd i kondycję skóry. W przeciwieństwie do mezoterapii mikroigłowej, w tym przypadku nie ma konieczności nakłuwania naskórka. Zabieg jest pomocny w walce z oznakami starzenia. Wśród jego efektów można wymienić:

  • ujędrnienie, rozjaśnienie, odmłodzenie i nawilżenie skóry,
  • spłycenie zmarszczek,
  • redukcję przebarwień i bruzd.

Mezoterapia bezigłowa polega na wykorzystaniu urządzenia, które wytwarza prąd elektryczny o częstotliwości radiowej. Dzięki niemu substancje aktywne są wprowadzane pod skórę. Ta metoda nosi nazwę elektroporacji. Wpływa na lepszą przepuszczalność błon komórkowych, w których znajdują się kanały hydrofilowe. Kanały te otwierają się pod wpływem impulsów elektrycznych. Zaleca się wykonanie serii 5-8 zabiegów co 7-10 dni. By podtrzymać efekt, po skończeniu serii należy regularnie stosować maski nawilżające z kwasem hialuronowym. Zabieg nie jest jednak przeznaczony dla każdego – przeciwwskazaniami są m.in. choroby serca i rozrusznik, metalowe elementy w ciele, choroby żył, stany zapalne skóry, epilepsja, aktywne infekcje, a także okres ciąży i karmienia piersią.

Podsumowanie

Codzienne dbanie o skórę i sylwetkę często nie wystarcza, by ich wygląd był zadowalający. W takim przypadku z pomocą przychodzą zabiegi kosmetyczne. Salon Euforia w Lublinie przeprowadza je przy użyciu najwyższej jakości sprzętów i wykorzystaniu doświadczenia profesjonalistów. Dzięki temu każdy klient będzie czuł się komfortowo.