Śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci 24-latka w Lublinie

W Lublinie, przy ulicy Nowy Świat, doszło do tragicznego zdarzenia – śmierci 24-letniego mężczyzny. Jego ciało zostało odkryte na chodniku w niedzielę, a obecnie policja pod nadzorem prokuratury próbuje wyjaśnić dokładne okoliczności tego zdarzenia. Wstępne ustalenia wskazują, że młody mężczyzna doznał urazu głowy.

Informację o odnalezionych zwłokach mężczyzny na ulicy Nowy Świat w Lublinie przekazała w niedzielę, 11 czerwca, młodsza aspirant Małgorzata Skowrońska, reprezentująca zespół prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Z jej relacji wynika, że to przypadkowa kobieta natknęła się rano na leżące na chodniku ciało mężczyzny nie dające żadnych oznak życia. Na miejscu stwierdzono, że ofiara miała uraz głowy.

Na tym etapie śledztwa funkcjonariusze policji nie podejrzewają udziału osób trzecich w zdarzeniu. Jednakże, szczegóły przyczyn śmierci 24-latka są nadal badane przez policję we współpracy z prokuraturą. Dalsze ustalenia mają na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności związanych z tą tragiczną śmiercią.