Niezapomniana sobótka w Nieliszu z Zenonem Martyniukiem i zespołem Akcent

Wspaniała Sobótka, która odbyła się w Nieliszu w sobotę 24 czerwca, na długo zapadnie w pamięć uczestnikom tego wyjątkowego wydarzenia. Łącznie na festyn przybyły tysiące osób, które chciały wspólnie bawić się i celebrować tę magiczną noc. Szczególnie wiele osób przyciągnął wieczorny występ disco polo gwiazdy, Zenona Martyniuka oraz jego zespołu Akcent, którzy wykonali liczne swoje hity.

Na scenie zaś zaprezentowały się dzieci i młodzież z Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu, a także miało miejsce widowisko „taniec z ogniem” oraz spektakularny pokaz akrobatyczny na wysokościach, którego dokonała grupa Forge of Fire. Po tych emocjonujących wystąpieniach uczestnicy udali się w imponującym korowodzie sobótkowym nad zalew w Nieliszu.

Tam uczestnicy mieli okazję puścić na wodzie tradycyjne wianki oraz podziwiać niezwykły pokaz sztucznych ogni. Zakończenie pierwszego dnia imprezy należało do Zenona Martyniuka i zespołu Akcent, którzy rozbawili zgromadzonych swoimi energetycznymi piosenkami. Wszyscy zebrani bawili się potem na wielkiej zabawie pod gołym niebem, tańcząc do białego rana.