Zarzut za napad na kantor w Tarnogrodzie: 33-letni Konrad K. aresztowany

33-letni Konrad K. niedawno usłyszał zarzuty za przestępstwo rozboju, które miał popełnić decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Jest on podejrzewany o przeprowadzenie brutalnej napaści na właścicielkę kantoru zlokalizowanego w Tarnogrodzie, do której doszło w grudniu poprzedniego roku.

Na terenie powiatu przeworskiego, znajdującego się w województwie podkarpackim, funkcjonariusze wydziału kryminalnego zatrzymali Konrada K., domniemanego sprawcę napadu. W miejscu, w którym mieszkał podejrzany, śledczy odkryli m.in. charakterystyczną czerwoną odzież, identyczną z tą, którą napastnik miał na sobie podczas dokonania przestępstwa.

1 grudnia ubiegłego roku, w godzinach popołudniowych, w Tarnogrodzie położonym w powiecie biłgorajskim doszło do tego zdarzenia. Niespodziewanie do kantoru wkroczył mężczyzna, który obezwładnił obecną tam kobietę i zbiegł ze skradzioną gotówką. Od tamtego momentu policja intensywnie próbowała zlokalizować sprawcę.

Policjanci szczegółowo analizowali każde zgłoszenie wpływające w tej sprawie, przesłuchiwali świadków oraz zabezpieczali nagrania z monitoringu. Dzięki zarejestrowanym przez kamery obrazom, udało się uzyskać wyraźny wizerunek osoby podejrzanej o popełnienie rozboju.