Dentysta gwałciciel z Lublina zatrzymany

Szokujące doniesienia z Lublina! Dentysta molestował klientki

Jeden z działających w stolicy województwa lubelskiego dentystów został oskarżony o gwałt i napastowanie swoich pacjentek. Podczas jednej z wizyt zmuszał kobietę do seksu oralnego.

Ofiara zgłosiła się na Policję

Nie wiadomo, jak długo trwał proceder w gabinecie dentystycznym w Lublinie. Jedna z klientek, która została pokrzywdzona przez dentystę, zgłosiła sprawę odpowiednim służbom. Policja wszczęła śledztwo, które szybko pokazało, że ofiar może być więcej.

Dwudziestoczteroletnia kobieta w sierpniu tego roku złożyła zawiadomienie o przestępstwie na Policji. Podczas jednej z wizyt w gabinecie dentysta zmusił ją do seksu oralnego.

Lubelscy policjanci szukają innych ofiar

Często w podobnych przypadkach ofiary nie decydują się na skierowanie się do służb państwowych, jak Policja lub Prokuratura. 24-letnia kobieta złożyła jednak zawiadomienie w sprawie 54-letniego dentysty, którego zatrzymano.

Policja poszukuje innych ofiar, które mogły być napastowane seksualnie przez zatrzymanego dentystę. Dotychczas dwie inne kobiety już się zgłosiły w tej sprawie, być może ofiar było znacznie więcej.

Podczas wizyt dentysta miał zachowywać się w dziwny sposób. Kobieta, która w sierpniu zgłosiła się na Policję opisywała, że w pewnym momencie zniżył fotel dentystyczny. Mężczyzna zaczął także dotykać stref intymnych i nakłaniał kobietę do innych czynności. Na szczęście udało jej się oswobodzić i kobieta wybiegła z gabinetu. Wkrótce zawiadomiła także odpowiednie służby.

Proceder mógł mieć miejsce także w innych miastach

Zatrzymany dentysta przyjmował swoje pacjentki w Lublinie, a także w innych miejscach w obrębie województwa lubelskiego. Być może do molestowania seksualnego dochodziło więc także w innych miejscach.

Przebywającemu obecnie w areszcie dentyście oskarżonemu o gwałt grozi teraz do 12 lat pozbawienia wolności. Ten wyrok mógłby się zmienić, gdyby w jego sprawie pojawiły się kolejne zeznania.

O działaniach Policji przeczytasz także w serwisie https://policyjna.pl/